LV
Atvainojamies, Jūsu pārlūka iestatījumi nepieļauj darbu ar portālu. Turpināt darbu ar portālu varat kādā no šiem diviem veidiem:
  1. Ja nevēlaties mainīt pārlūka iestatījumus, izmantojiet mūsu portālu caur mājaslapu https://eveselibaspunkts.lv/.
  2. Ja vēlaties mainīt pārlūka iestatījumus, Jums ir jāatļauj pārlūkam izmantot trešās puses sīkfailus. Kā veikt izmaiņas iestatījumos, uzziniet vairāk Help sadaļā.

Palīdzība: Dokumenti

Kas var pievienot dokumentus?

eVeselībasPunktā varēsi apskatīt tos dokumentus, kuri par Tevi būs uzglabāti mūsu sadarbības partneru (veselības aprūpes iestāžu un speciālistu) izmantotajās datubāzēs. eVeselībasPunktā glabāsies tikai Tevis paša reģistrācijas laikā ievadītie dati, Tevis ievadītie potēšanas pases dati, veiktie pieraksti un veiktā ziņapmaiņa.

Kādus dokumentus es varu redzēt?

eVeselībasPunktā varēsi apskatīt Tev izrakstītās receptes, nozīmētos nosūtījumus un dažādus izmeklējumu rezultātus. Tāpat atsevišķā portāla sadaļā varēsi apskatīt gan paša ievadītos, gan no iestāžu un speciālistu datu bāzēm iegūstamos Tavas potēšanas pases datus.

Vai/kā es varu izdrukāt dokumentus?

Pagaidām eVeselībasPunktā esošos dokumentus izdrukāt nav iespējams.

Vai mani dokumenti ir drošībā?

Datu apmaiņa eVeselībasPunktā notiek, izmantojot Hypertext Transfer Protocol Secure (HTTPS) protokolu un tīmekļa pakalpju tehnoloģijas, kur datu pārraides kanāls tiek šifrēts ar vismaz 2048 bitu atslēgas garumu un SHA-2 algoritmu.