LV
Atvainojamies, Jūsu pārlūka iestatījumi nepieļauj darbu ar portālu. Turpināt darbu ar portālu varat kādā no šiem diviem veidiem:
  1. Ja nevēlaties mainīt pārlūka iestatījumus, izmantojiet mūsu portālu caur mājaslapu https://eveselibaspunkts.lv/.
  2. Ja vēlaties mainīt pārlūka iestatījumus, Jums ir jāatļauj pārlūkam izmantot trešās puses sīkfailus. Kā veikt izmaiņas iestatījumos, uzziniet vairāk Help sadaļā.

Palīdzība: Pieraksti

Kā veikt pierakstu pie speciālista vai uz pakalpojumu?

Lai veiktu pierakstu pie speciālista, jāveic četri soļi:

1.solis: medicīnas iestādes izvēle

Izvēlies medicīnas iestādi no piedāvātā saraksta vai ieraksti meklētājā iestādes pilnu vai daļēju nosaukumu vai adresi, un Tu atradīsi meklēto.

2.solis: speciālista/pakalpojuma izvēle

Izvēlies speciālistu/pakalpojumu no piedāvātā saraksta vai ieraksti meklētājā ārsta vārdu, uzvārdu vai specialitāti, un Tu atradīsi meklēto. Vienreiz uzspiežot uz izvēlētā speciālista vai pakalpojuma, mēs Tevi aizvedīsim pie nākamā soļa.

Ja savu ārstu tomēr nevari atrast, sazinies ar attiecīgās iestādes reģistratūru. Iespējams, ka pie šī ārsta nevar veikt elektronisko pierakstu.

3.solis: datuma un laika izvēle

Izmantojot kalendāru, izvēlies sev vēlamo datumu un laiku. Ja tuvākās nedēļas laikā nebūs pieejami brīvi laiki, spied uz „Nākamais brīvais...”, un mēs Tev parādīsim tuvāko brīvo laiku pie Tev interesējošā speciālista.

Kalendārā Tu ieraudzīsi pieņemšanas laikus divās krāsās. Ja izvēlēsies „Valsts apmaksāto laiku”, tad Tev būs jāveic pacienta iemaksa par vizīti. Ja izvēlēsies „Maksas laiku”, tad Tev būs jānorēķinās atbilstoši attiecīgās iestādes cenrādim.

Kad esi izvēlējies sev piemērotāko laiku, klikšķini to un mēs Tevi aizvedīsim pie nākamā soļa.

4.solis: personas datu ievade

Obligāti norādāmā informācija:

  • Vārds;
  • Uzvārds;
  • Personas kods;
  • Kontakttālrunis;

Ja kāds no obligātajiem laukiem netiks aizpildīts, pēc pogas „Turpināt” nospiešanas tiks attēlotas izsaukuma zīmes pie obligāti norādāmajiem parametriem.

Lai mainītu savu izvēli (iestāde, speciālists/pakalpojums, vizītes laiks), pirms pogas „Turpināt” nospiešanas, klikšķini uz attiecīgajam laukam blakus esošā zīmulīša. Tas Tevi aizvedīs atpakaļ uz to sadaļu (soli), kuru vēlies mainīt.

Kad visus laukus būsi aizpildījis un nospiedīsi pogu „Turpināt”, atvērsies jauns pieraksta skats, kurā vēlreiz varēsi pārliecināties par izvēlētās iestādes, ārsta/pakalpojums un vizītes laika pareizību.

Ja redzētais atbilst Tavām vēlmēm, tad spied pogu „Apstirināt” un Tu saņemsi e-pastu par veikto pierakstu, izmantojot portālu www.eVeselibasPunkts.lv.

Vai es varu atcelt pierakstu?

Jebkuru izveidoto pierakstu ir iespējams atcelt noteiktu stundu skaitu pirms vizītes pie speciālista. Katru reizi, kad veiksi pierakstu, Tev tiks parādīts, cik stundas pirms speciālista apmeklējuma Tu vēl vari paspēt vizīti atcelt.

Pēc pieraksta veikšanas mēs Tev nosūtīsim arī e-pastu, kurā norādīsim šo stundu skaitu.

Cik maksā pierakstīšanās pie ārsta?

Pieraksta veikšana ir bez maksas. Pierakstu var veikt arī cilvēks, kurš nav reģistrējies, taču, ja reģistrācija būs nepieciešama, mēs Tev to pajautāsim.

Vai es varu nomainīt pieraksta laiku pie ārsta?

Pieraksta laiku nomainīt nav iespējams. Ja netiec uz pieteikto laiku, tad atcel iepriekš rezervēto vizīti un izveido jaunu pierakstu.

Klīnika/speciālists/procedūra, kuru gribu apmeklēt, nav sarakstā?

Tas nozīmē, ka Tevis meklētais vēl nav kļuvis par mūsu sadarbības partneri. Taču mēs nepārtraukti paplašinām savu sabiedroto loku, tādēļ tiklīdz iegūsim kādu jaunu draugu, tā par to uzzināsi arī Tu.

Ko darīt, ja es nevaru ierasties uz vizīti pie ārsta?

Ja vizīti vairs nav iespējams atcelt portālā eVeselībasPunkts, tad aicinām Tevi sazvanīties ar attiecīgo iestādi vai speciālistu, pie kura esi veicis pierakstu.

Kā es uzzināšu par izmaiņām pierakstā?

Ja Tavs pieraksta laiks tiks mainīts vai atcelts, mēs Tevi par to informēsim e-pastā.

Ārstam, pie kura es vēlos griezties, nav brīva pieraksta?

Mēs visi zinām, ka ārstu darba laiks vienmēr ir ļoti noslogots. Iespējams, ka tuvākais brīvais pieraksta laiks ir pēc ilgāka laika, taču, ja Tev šī vīzīte nepieciešama steidzami, aicinām Tevi sazvanīties ar attiecīgo iestādi vai speciālistu, kuru vēlies apmeklēt.