LV
Atvainojamies, Jūsu pārlūka iestatījumi nepieļauj darbu ar portālu. Turpināt darbu ar portālu varat kādā no šiem diviem veidiem:
  1. Ja nevēlaties mainīt pārlūka iestatījumus, izmantojiet mūsu portālu caur mājaslapu https://eveselibaspunkts.lv/.
  2. Ja vēlaties mainīt pārlūka iestatījumus, Jums ir jāatļauj pārlūkam izmantot trešās puses sīkfailus. Kā veikt izmaiņas iestatījumos, uzziniet vairāk Help sadaļā.

Lietotne

Lietotne sniedz iespēju veikt zvanu uz ārkārtas tālruni 113, vienlaicīgi nododot zvanītāja atrašanās vietas datus (GPS koordinātes) un pamatinformāciju par zvanītāju Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta dispečeriem.

Lietotne nodrošina iespēju veikt zvanu savam ģimenes ārstam vai uz Nacionālā veselības dienesta ģimenes ārstu konsultatīvo tālruni.

Kā arī, lietotnē ir iespējams redzēt sev tuvāko medpunktu karti, informāciju par medpunktu un kā līdz tam nonākt.

Jau drīzumā lietotne eVeselībasPunkts piedāvās iespēju pierakstīt sevi vai kādu citu personu pie izvēlētā ārsta/speciālista. Pierakstīties uz ārsta apmeklējumu būs iespējams arī tiešsaistē - tīmekļa vietnē www.eveselibaspunkts.lv.

Datu nodošana ārstniecības iestādēm ir droša, datu komunikācija tiek šifrēta, izmantojot https komunikāciju un TLS 1.0 128 bitu atslēgas šifrēšanu. Dati par lietotāja ārsta pierakstu un personas dati nav pieejami trešajām personām.