EN
ChromeErrorText

New Appointment

Select time

Today
Mo
09.03
Tu
10.03
We
11.03
Th
12.03
Fr
13.03
Sa
14.03
Su
15.03

Gončars Valdis

Zambrāns Māris

11:00
Apakšējās ekstremitātes (kājas) speciālista konsultācija
11:20
Apakšējās ekstremitātes (kājas) speciālista konsultācija
12:00
Apakšējās ekstremitātes (kājas) speciālista konsultācija
12:20
Apakšējās ekstremitātes (kājas) speciālista konsultācija
12:40
Apakšējās ekstremitātes (kājas) speciālista konsultācija

Rubulis Svens

10:20
Apakšējās ekstremitātes (kājas) speciālista konsultācija Artroskopiskā ķirurģija
10:40
Apakšējās ekstremitātes (kājas) speciālista konsultācija Artroskopiskā ķirurģija
11:00
Apakšējās ekstremitātes (kājas) speciālista konsultācija Artroskopiskā ķirurģija
11:20
Apakšējās ekstremitātes (kājas) speciālista konsultācija Artroskopiskā ķirurģija
11:40
Apakšējās ekstremitātes (kājas) speciālista konsultācija Artroskopiskā ķirurģija

Andersone Laura

13:00
Traumatologa, ortopēda konsultācija
13:20
Traumatologa, ortopēda konsultācija
13:40
Traumatologa, ortopēda konsultācija
14:00
Traumatologa, ortopēda konsultācija
14:20
Traumatologa, ortopēda konsultācija

Kalnbērzs Konstantins

14:20
Lielo locītavu (gūžas un ceļa)endoprotezēšanas speciālista konsultācija
14:40
Lielo locītavu (gūžas un ceļa)endoprotezēšanas speciālista konsultācija
15:00
Lielo locītavu (gūžas un ceļa)endoprotezēšanas speciālista konsultācija
15:20
Lielo locītavu (gūžas un ceļa)endoprotezēšanas speciālista konsultācija
15:40
Lielo locītavu (gūžas un ceļa)endoprotezēšanas speciālista konsultācija

Gainutdinovs Oskars

11:45
Artroskopiskā ķirurģija
12:15
Artroskopiskā ķirurģija
12:30
Artroskopiskā ķirurģija
12:45
Artroskopiskā ķirurģija
14:15
Artroskopiskā ķirurģija
14:30
Artroskopiskā ķirurģija
14:45
Artroskopiskā ķirurģija
15:00
Artroskopiskā ķirurģija
15:15
Artroskopiskā ķirurģija
15:30
Artroskopiskā ķirurģija
15:45
Artroskopiskā ķirurģija
16:00
Artroskopiskā ķirurģija
16:15
Artroskopiskā ķirurģija
16:30
Artroskopiskā ķirurģija
16:45
Artroskopiskā ķirurģija
17:00
Artroskopiskā ķirurģija
17:15
Artroskopiskā ķirurģija
17:30
Artroskopiskā ķirurģija
17:45
Artroskopiskā ķirurģija

Zadorožnijs Sergejs

15:00
Lielo locītavu (gūžas un ceļa)endoprotezēšanas speciālista konsultācija
15:20
Lielo locītavu (gūžas un ceļa)endoprotezēšanas speciālista konsultācija
15:40
Lielo locītavu (gūžas un ceļa)endoprotezēšanas speciālista konsultācija
16:00
Lielo locītavu (gūžas un ceļa)endoprotezēšanas speciālista konsultācija
16:20
Lielo locītavu (gūžas un ceļa)endoprotezēšanas speciālista konsultācija
16:40
Lielo locītavu (gūžas un ceļa)endoprotezēšanas speciālista konsultācija
17:00
Lielo locītavu (gūžas un ceļa)endoprotezēšanas speciālista konsultācija
17:20
Lielo locītavu (gūžas un ceļa)endoprotezēšanas speciālista konsultācija
17:40
Lielo locītavu (gūžas un ceļa)endoprotezēšanas speciālista konsultācija

Zariņš Uģis

13:20
Traumatologa, ortopēda konsultācija
13:40
Traumatologa, ortopēda konsultācija
14:00
Traumatologa, ortopēda konsultācija

Vertebrologs .

09:20
Vertebrologa (mugurkaula ķirurga) konsultācija
09:40
Vertebrologa (mugurkaula ķirurga) konsultācija
10:00
Vertebrologa (mugurkaula ķirurga) konsultācija
10:20
Vertebrologa (mugurkaula ķirurga) konsultācija
10:40
Vertebrologa (mugurkaula ķirurga) konsultācija
11:00
Vertebrologa (mugurkaula ķirurga) konsultācija
11:20
Vertebrologa (mugurkaula ķirurga) konsultācija
11:40
Vertebrologa (mugurkaula ķirurga) konsultācija
12:20
Vertebrologa (mugurkaula ķirurga) konsultācija
12:40
Vertebrologa (mugurkaula ķirurga) konsultācija

Pūce Andris

Pavlovs Normunds

Repša Lauris

Breide Inese

Zēbolds Silvestris

Jēgers Mārcis

Meļņikova Nataļja

Ļu Igors

Krastiņš Kalvis

Zolmanis Matīss

Svolaks Edgars

Jumtiņš Andris

Naglis Guntis

Vēciņa Rota

Vugulis Aigars

Muste Aivars

Dalmatovs Aldis

Repņikovs Aleksejs

Ilješāns Dainis

Perevertailo Edgars

Strauss Egils

Vaska Elena

Ozols Ēriks

Rumba Evita

Jodzēviča Halina

Kolosovs Igors

Ābols Jānis

Briuks Kalvis

Raga Luize

Radziņš Mārcis

Malzubris Mārtiņš

Ciems Modris

Suhorukovs Oļegs

Studers Pēteris

Gibners Rolands

Šņigirovs Viktors